OFERTA DLA SPONSORÓW

 

Oferujemy Państwu wyjątkowe możliwości reklamy Waszej firmy, jako sponsora/ mecenasa sztuki.

Skojarzenie Państwa znaku firmowego z marką Anny Hameli może pozwolić Państwu na dotarcie do rzeszy odbiorców oraz wzmocnienie Państwa wizerunku w bardzo skuteczny i szlachetny sposób. Piosenki Anny (które w większości sama pisze i komponuje) wzbudzają silne, pozytywne emocje i na długo zapadają “w serce”. Doceniają je wszyscy, gdyż są one ponadczasowe i nie ograniczają się w swoim przekazie do wybranej tylko grupy wiekowej, czy społecznej. Anna została doceniona honorowymi nagrodami na wielu konkursach i festiwalach muzycznych, począwszy od wygranej w programie “Szansa na Sukces” Elżbiety Skrętkowskiej i Wojciecha Manna z udziałem zespołu Bajm (piosenka: “Ta sama chwila”), po udział w “Must Be The Music”. Jej rosnący potencjał stwarza właśnie teraz wyjątkową okazję do współpracy co z całą pewnością może okazać się jedną z najlepszych Państwa inwestycji na lata.

Poniżej prezentujemy wybrane przykłady. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego u dołu strony, aby uzyskać więcej informacji.

PŁYTY Z PAŃSTWA LOGO

Obecnie Anna przygotowuje się do wydania kolejnej płyty, tym razem z jej polskimi piosenkami (demo dostępne na życzenie). Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia logo na okładce płyty, jako patrona/ sponsora kulturalnego. Dodatkowo istnieje też możliwość zamówienia dowolnej ilości egzemplarzy płyty z francuskimi piosenkami Anny, która może zawierać Państwa znak firmowy, a nawet dedykację dla Państwa klientów.

Anna Hamela - oferta dla sponsorów

BANNERY REKLAMOWE NA KONCERTACH

Każdy koncert Anny, to wspaniale zorganizowany show, który na długo zapada w pamięci widzów. Scena stwarza również miejsce do umieszczenia Państwa bannera, który z pewnością zostanie zapamiętany przez widownię. Towarzyszące takiemu wydarzeniu emocje wzmacniają przekaz, a doskonały kontakt Anny z publicznością może stać się akceleratorem, który zachęci odbiorców do zapoznania się Państwa marką. Istnieje również możliwość podziękowania ze sceny za Państwa udział w koncercie.

TELEDYSKI

Teledysk, jako współczesna forma sztuki stwarza często możliwość prezentacji marki, która w opowiedzianej historii stanowi jej naturalną część. W zależności od charakteru Państwa firmy oraz pomysłu na scenariusz, istnieje możliwość umieszczenia Państwa logo w tle nagrania, lub jednego z Państwa produktów, jako rekwizytu. Każde wydanie nowej płyty pociąga za sobą konieczność nagrania kilku teledysków, promujących album, które są dystrybuowane we wszystkich możliwych mediach, a nawet przedstawiane na międzynarodowych konkursach. Jako dodatkową możliwość, proponujemy umieszczenie Państwa znaku firmowego wraz z podziękowaniami w napisach końcowych teledysku.

Anna Hamela - sponsorzy

(Wszelkie znaki firmowe Sponsorów użyte na tej stronie stanowią ich własność intelektualną i podlegają całkowitej ochronie.)

KONCERTY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Na specjalne zamówienie, możemy zorganizować dla Państwa koncert, który może uświetnić Państwa firmową imprezę, urodziny, lub inne, ważne wydarzenie. Istnieje wiele możliwości połączenia wybranych wariantów, lub stworzenia wyjątkowej, indywidualnej oferty specjalnie dla Państwa.

ZOBACZ OFERTY KONCERTOWEZAMÓW PAKIET SPONSORSKI

(Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty)

ZAMÓW PAKIET SPONSORSKI

 

6 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This