ANNA HAMELA TRIO

Oferta Koncertowa
Zamów KoncertPoznaj Muzyków

KRZYSZTOF KORBAN

Akordeon

Jest mistrzem akordeonu i laureatem licznych, międzynarodowych konkursów. Krzysztof posiada niezwykłą, muzyczną intuicję. Jego akordeon porusza najczulsze struny ludzkiej Duszy. Potrafi namalować dźwiękami wspaniałe tło do piosenek Anny, które przywołują wspomnienia odległych historii, jakich możemy doświadczyć na żywo podczas koncertów tego trio.

ANNA HAMELA

Wokal

Anna Hamela jest laureatką “Szansy Na Sukces” z zespołem Bajm. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy.

SEBASTIAN KALWAT

Gitara akustyczna

Jest studentem 4 roku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach (kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej). Zadebiutował z Anną na scenie programu “Must Be The Music - Tylko Muzyka” zbierając gromkie brawa publiczności oraz uznanie Jury.

POSŁUCHAJ WYBRANYCH UTWORÓW

KONCERTY: (+48) 533 212 770

info@www.annahamela.com

10 + 10 =

Pin It on Pinterest

Share This