Oferta Koncertowa

Debiut w programie Must Be The Music

Ten magnetyczny duet debiutował na scenie programu Must Be The Music, zbierając gromkie brawa publiczności oraz uznanie Jury. Annę wraz z Sebastianem mogliśmy usłyszeć zarówno na kameralnych imprezach i klimatycznych wieczorach, jak i prestiżowych wydarzeniach (m.in. wystawa obrazów Krzysztofa Karewicza w warszawskim Mariotcie).

Wybrany Repertuar

(Kliknij w miniaturę, by odtworzyć nagranie)
 • La Magicienne
  POSŁUCHAJ
 • La Chamane
  POSŁUCHAJ
 • List do P
  POSŁUCHAJ
 • Niemiecki Charakter Mojej Matki
  POSŁUCHAJ
 • Je Suis Ici Je Suis La
  POSŁUCHAJ
 • Drugi Mózg
  POSŁUCHAJ

Anna Hamela jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem..!

Anna ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych (jest m. in. laureatką Szansy Na Sukces z Zespołem Bajm - piosenką “Ta Sama Chwila”). Nagrała 2 płyty, z czego jedną po francusku, a drugą głosem operowym. Obecnie pracuje nad kolejną płytą, tym razem po polsku.

Zamów KoncertWięcej o Annie

Tel.: (+48) 533 212 770

KONTAKT W SPRAWIE KONCERTÓW

info@www.annahamela.com

5 + 9 =

Pin It on Pinterest

Share This