Koncert dla Komendy Miejskiej w Kielcach – I Kongres Profilaktyki Społecznej

Lut 24, 2016 | Akcje Społeczne, Koncerty | 1 komentarz

W środę, 24 lutego, Anna zaśpiewała koncert charytatywny dla kieleckiej Policji oraz służb mundurowych, zorganizowany z okazji I Kongresu Profilaktyki Społecznej. Było to niecodzienne i zjawiskowe połączenie wiedzy zaprezentowanej przez wspaniałych prelegentów, którzy od lat wnoszą wkład w bezpieczeństwo i porządek tego miasta z przesłaniem, które Anna niesie do ludzi poprzez swoje utwory. Większość słuchała Anny w skupieniu, przez które emanował wielki szacunek dla artystki. Po każdej piosence rozlegały się gromkie brawa, które narastały wraz z każdym utworem.  Było to niezwykle budujące doświadczenie, móc zobaczyć, jak serca wszystkich słuchaczy napełniają się radością. Pozytywny stan ducha nie opuszczał nikogo bez względu na wiek, płeć, czy służbowe dystynkcje.

Przed koncertem...

Przepiękne wnętrza Pałacyku Zielińskiego w Kielcach wspaniale pasują do osobowości Anny. W takiej scenerii można oddać się kontemplacji… lub ustalić subtelne “niuanse” utworów, które za chwile zabrzmią na sali koncertowej. Na zdjęciach Anna wraz z Sebastianem Kalwatem, swoim nieodłącznym akompaniatorem i przyjacielem.

Koncert

O ANNIE

"Anna Hamela jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat, będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy (...)" Zobacz więcej

Podziękowania...

Specjalne podziękowania należą się bez wyjątku wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej inicjatywy, jednak nie sposób nie wymienić kilku osób, które swoją postawą i zaangażowaniem sprawiają, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe! Z tego miejsca dziękujemy Paniom: podinsp. Anecie Litwin, ppłk. Renacie Kosakiewicz, Anicie Majkowskiej ze stow. “Bezpieczny Dom”, oraz Panu mjr. Andrzejowi Chrobotowi za inicjatywę, organizację i wspaniałą postawę godną naśladowania!

1 komentarz

  1. Magda

    Imponujące wydarzenie!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Pin It on Pinterest

Share This