Koncerty w Hotelu Bristol

utworzone przez | Lut 27, 2016 | Koncerty, Teledyski, Video | 2 Komentarze

“Uwielbiam wracać do tego miejsca. Hotel Bristol w Busku- Zdroju, to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Polsce, które odwiedziłam. Mówiąc “klimatycznych” mam tutaj na myśli nie tylko stylowe i gustownie urządzone wnętrza, ale przede wszystkim ludzi.” - Anna Hamela

Występy Anny w Hotelu “Bristol” to niezwykłe zjawisko. Z każdym koncertem ściąga do hotelu więcej i więcej gości, którzy cenią sobie wysublimowany gust i ponad przeciętne doznania artystyczne. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z publicznością, Ania oferuje swym słuchaczom nie tylko możliwość przeniesienia się w “Inny” świat, namalowany jej piosenkami, ale przede wszystkim sprawia, że ludzie stają się istotną częścią jej występów.

Zobacz nagranie jednej z piosenek...

O ANNIE

"Anna Hamela jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat, będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy (...)" Zobacz więcej

W Busku nie może też zabraknąć Sebastiana Kalwata, który akompaniuje Ani na gitarze. Jego muzyczny talent oraz wielka pracowitość sprawia, że z koncertu na koncert Sebastian przechodzi samego siebie… Ostatnio dał nawet popis swoich umiejętności zasiadając do fortepianu!

… nie samą jednak muzyką człowiek żyje. W przerwach między graniem wspaniałą obsługę i dobrą atmosferę zapewnia nam zawsze nasz niezastąpiony barman Piotrek. Jeśli czegoś nie ma, on to zawsze załatwi! A poza tym już od pierwszej naszej wizyty w Bristolu ujął nas swoją umiejętnością nawiązywania rozmowy i niezwykłym taktem. Taka obsługa jest dzisiaj wielką rzadkością!

Jeśli chcesz posłuchać Anny na żywo, odwiedź jej stronę na Facebooku i sprawdź, kiedy zagości znowu w “Bristolu”. A może uda Ci się usłyszeć ją na jednym z jej koncertów w innym miejscu Polski? Tak, czy inaczej, emocje gwarantowane!

O ANNIE

Anna Hamela jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat, będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy (…)”

Zobacz więcej

2 komentarze

 1. Edward W

  WIdziałem i słyszałem na zywo Panią. Coś wspaniałego… Kiedy następny koncert w Busku?

  Odpowiedz
  • Adam

   Już niebawem! Proszę obserwować Fanpage, gdy tylko będzie znany termin, umieścimy tam info 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Pin It on Pinterest

Share This